Image

Pełne doświadczenia i pasji
Programowanie systemów samochodowych

Marka MOTOWIZARDS oparta jest na wieloletnim doświadczeniu i setkach sprawdzonych rozwiązań. Stworzyli ją pasjonaci motoryzacyjni, których zamiłowanie do informatyki oraz samochodów zaowocowało ideą oferowanych obecnie usług. To grupa specjalistów, którzy przez swoje oddanie do motoryzacji, bogate doświadczenie oraz profesjonalne podejście wnoszą jakość usług na nowe, dotąd niespotykane w tej dziedzinie wyżyny.

Klasa premium to podstawa

Samochody klasy premium zasługują na obsługę tylko i wyłącznie w tej klasie, czyli na usługi najwyższej jakości. Współczesne auta klasy premium to wymagający „klienci”. W dużej mierze potrzebują doskonałych usług oferowanych przez wykwalifikowanych specjalistów z nowej dziedziny, która prężnie się rozwija od kilkunastu lat, czyli Cyfrowej Elektroniki Samochodowej. Nasza firma zajmuje się tego rodzaju usługami i z pewnością sprosta oczekiwaniem każdego właściciela auta klasy premium!

Image

Aktywujemy co zdeaktywowane
Czołowi specjaliści z branży VAG & Mercedes

Materiały

Oryginalny
Sprzęt & narzędzia

Pracujemy wyłącznie na oryginalnym, autoryzowanym sprzęcie wielu marek. Jako niezależne warsztaty mamy dostęp do setek serwisowych narzędzi. Wybieramy jakościowe rozwiązania.

 

Materiały

Dbałość
o każdą cyfrę binarną

Najwyższym priorytetem jest dla nas dbałość o szczegóły. Podchodzimy z dokładnością do wykonywanych usług, dbając o każdą cyfrę binarną. Wiemy, że to małe rzeczy robią różnicę!

Materiały

Przewyższamy
autoryzowany serwis

Pracujemy z pasją i zapałem, a nasze wieloletnie doświadczenie i setki tysięcy godzin poświęcone motoryzacji potwierdzają fakt, że jesteśmy specjalistami najlepszymi w branży.

Motowzards stanowi cyfrową perfekcję dla branży motoryzacyjnej

Markę Motowizards definiuje perfekcja i solidność wykonywania usług. Na tym fundamencie budowaliśmy przez wiele lat swoją pozycję w branży. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, stawiając sobie jak najwyższą poprzeczkę jakości świadczenia usług. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że to jakość oferowanych usług bezpośrednio przekłada się na satysfakcję klientów i potwierdza tym samym nasz profesjonalizm i rzetelność.

Nasz zespół to grupa ekspertów, która nie bez przypadku zaczęła razem pracować. Dobraliśmy się jako ekipa fachowców z zamiłowaniem do swojej pracy. Są wśród nas informatycy, programiści, mechanicy, elektrycy. Doskonała ekspertyza naszego zespołu zrodziła się z wyzwań, które stawiamy sobie sami każdego dnia. A także z tych, które stawiają przed nami codziennie nowe technologie samochodowe.

Od kilkunastu lat walczymy w pocie czoła o jak najlepszą jakość usług. Wprowadziliśmy setki sprawdzonych rozwiązań serwisowych. Rozwijamy się razem z branżą, które obecnie ewoluuje w niebywałym tempie. Zwykła elektronika już nie wystarcza, kiedy dostępny jest bogaty i funkcjonalny świat cyfrowej technologii motoryzacyjnej.

Oferujemy precyzyjne i doskonałe rozwiązania z zakresu Cyfrowej Elektroniki Samochodowej dla aut klasy premium. Wybierz jakość bez kompromisów. Wybierz usługi dorównujące klasą Twojemu samochodowi. Wybierz Motowizards!

Image

Unikalna jakośćza którą przemawiają fakty

Image
Image
Image
0
lat na rynku
i dwa razy tyle doświadczenia
Image
Image
0
aktywnych kodowań
rocznie
Image
Image
0
Kasowań błędów
rocznie
Image
Image
0
Zapisywanych adaptacji
rocznie
Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial twittersocial twitter