Image
Image

Import samochodów z USA
Proste i czytelne warunki współpracy

Zajmujemy się kompleksowo importowaniem pojazdów z USA. Oferujemy jasne i czytelne warunki współpracy, zapewniając wsparcie dla klienta na każdym etapie procesu. Wyróżnia nas doświadczenie, profesjonalizm w działaniu i otwarta komunikacja z klientem, która pozwala zbudować pełną zaufania relację. Dzięki temu jesteś pewien, że szybko otrzymasz dokładnie taki samochód, o jakim marzysz – i to w idealnym stanie technicznym i już przystosowany do warunków europejskich!

Samochody tańsze o 30-40% niż w Europie

Czy wiesz, że samochody w USA mają lepsze wyposażenie i są tańsze nawet o 40% od aut z Europy? Dlatego właśnie import samochodów z USA jest tak korzystny! Sprawdź szczegóły!

Samochody i motocykle w USA są tańsze o nawet 30-40% niż auta w Europie. Nawet doliczając koszty transportu morskiego, ewentualnej naprawy pojazdu oraz jego dopasowania do warunków europejskich, okazuje się, że to opłacalny interes. Samochody są nie tylko tańsze w ostatecznym rozrachunku, ale też lepiej wyposażone niż ich odpowiedniki z Europy. Przy dobrym rozeznaniu się i licytacji korzystnej oferty, można zdobyć luksusowy czy sportowy model auta tańszym kosztem niż przy zakupie z salonu w Polsce. Samo sprowadzenie auta nie stanowi problemu – jeśli zlecisz to nam. Współpracujemy z najlepszymi firmami transportowymi w USA oraz magazynami przeładunkowymi, dzięki czemu oferujemy szybką wysyłkę dowolnego auta z wielu portów amerykańskich.

Image

Ustalasz specyfikację pojazdu
Moto Wizards zajmie się resztą!

Materiały

Weryfikujemy
Wybrany pojazd

Sprawdzamy jego stan techniczny i parametry, by potwierdzić, że pasuje do opisu Twojego wymarzonego auta!

Materiały

Licytujemy
wybrany pojazd

Licytujemy auto na aukcji, starając się uzyskać jak najlepszą cenę – oczywiście trzymamy się określonego przez Ciebie budżetu.

Materiały

Organizujemy
transport pojazdu

Załatwiamy wszelkie formalności związane z transportem auta przez Ocean, tak by jak najszybciej dotarł do Europy.

Materiały

Konfigurujemy
pod warunki EU

Przystosowujemy auto do warunków europejskich, dzięki czemu otrzymujesz pojazd gotowy do wyjechania na drogę!

Kilka faktów na temat współpracy z nami

Współpracujemy tylko z licencjonowanymi/profesjonalnymi firmami transportowymi, brokerskimi z wieloletnim stażem:

  • Doradztwo, licytacja, transport, naprawa, gotowe auto pod dom.
  • Pomoc w załatwieniu wszystkich formalności od A do Z.
  • Kompleksowa naprawa od A do Z, mechanika, blacharka, auto detailing, elektronika, przystosowanie aut do wymogów europejskich, przeróbka lamp, konwersja systemu, dodanie polskiego menu, wgranie nawigacji z mapami Europy.
  • Brak ukrytych kosztów.
  • Pełne śledzenie pojazdu.
  • Raport CARFAX – sprawdzenie pojazdu przed zakupem.
  • Udział w licytacji jest darmowy.
  • Zakup na zamkniętych aukcjach.
  • Zapewniamy z 20 zdjęć pojazdu z magazynu w USA.

ILE KOSZTUJE SPROWADZENIE AUTA OSOBOWEGO Z USA?

Koszt sprowadzenia auta nie ogranicza się tylko do ceny pojazdu. Do ceny nabycia na aukcji trzeba doliczyć koszty transportu lądowego po USA do portu, koszty frachtu morskiego, koszty transportu lądowego z portu w Europie do Polski. Ponadto trzeba uiścić cło, akcyzę oraz podatek VAT.

ILE KOSZTUJE TRANSPORTU SAMOCHODU Z USA?

Sam koszt transport auta z USA zależny jest do gabarytów pojazdu i odległości od miejsca aukcji do portu w USA. Zazwyczaj koszt waha się w zakresie od 870 do 1890 dolarów, ewentualnie więcej przy dużych autach i sporej odległości.

ILE KOSZTUJE FRACHT MORSKI Z USA DO EUROPY?

Koszt samego frachtu morskiego zależy od wielkości pojazdu. Aktualnie najtańszy jest fracht między Nowym Jorkiem a Bremerhaven w Niemczech. 

ILE WYNOSI CŁO NA AUTO Z AMERYKI?

Przy imporcie pojazdu z USA trzeba uiścić opłaty celne w porcie docelowym w Europie. Cło wynosi 10% dla aut osobowych, 22% dla ciężarowych i 6% dla motocykli.

ILE WYNOSI AKCYZA NA AUTA Z USA?

W Polsce po sprowadzeniu auta z USA obowiązkowo trzeba zapłacić akcyzę, wynoszącą 18,6% dla aut osobowych z silnikiem powyżej 2 litrów lub 3,1% dla aut z silnikiem poniżej 2 litrów. W przypadku aut elektrycznych i hybrydowych z wtyczką plug-in akcyza jest obniżana o połowę.

JAK KUPOWAĆ POJAZDY Z USA?

Auta lub motocykle licytuje się na specjalnych aukcjach w USA. Polecamy licytowanie tylko i wyłącznie na autoryzowanych aukcjach dealerskich, co jest gwarancją bezpiecznej transakcji. Samemu może być trudno wylicytować korzystną cenę – trzeba znać realia rynkowe w USA, do tego niezbędna jest wiedza o autach, by móc ocenić ich stan techniczny. Potrzeba też czasu na wyszukiwanie wymarzonego pojazdu i licytowanie go. Dlatego zdecydowanie prościej, szybciej i korzystniej jest zlecić to profesjonalnym pośrednikom – takim jak my!

KONTAKT

Zapraszam do kontaktu:
import.motowizards@gmail.com
oraz tel: +48 799 903 909
FACEBOOKYOUTOOBE


Działamy w całej Polsce: Szczecin, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Koszalin, Słupsk, Elbląg, Olsztyn, Ełk, Białystok, Siedlce, Płock, Włocławek, Konin, Poznań, Gniezno, Zielona Góra, Leszno, Legnica, Wrocław, Kalisz, Opole, Wałbrzych, Częstochowa, Radom, Lublin, Chełm, Zamość, Kielce, Katowice, Nysa, Kraków, Tarnów, Rzeszów, Zamość, Warszawa, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Głogów, Kraśnik

Image
Image

Bezpośredni importer
Samochodów z USA

Wnikliwa weryfikacja

Nie kupujesz kota w worku! Licytujemy tylko na zamkniętych, sprawdzonych aukcjach. Zapewniamy do 20 zdjęć auta z magazynu w USA. Dokonujemy wnikliwego sprawdzenia pojazdu, generując raport CARFAX.

Bezpieczny transport

Transport jest realizowany przez współpracujące z nami, najlepsze firmy transportowe na rynku, między dużymi portami w USA i Europie. Przez cały czas możesz śledzić drogę pojazdu internetowo.

Nasze kanały: social facebooksocial facebooksocial twittersocial twitter